אירוח דרוזי – חוויה מרתקת וטעימה (כשר רבנות ראשית)

את היום הקסום נפתח בליווי מדריך דרוזי עם חיוך גדול ואהלן וסהלן לבבי אחרי הכרות קצרה נצא לסיור ברובע העתיק והיפהפה של עוספיא, הסמטאות ציוריות וההסברים מרתקים, מידי פעם בינות לבתי האבן מתגלית פיסת ים כחולה, והשקט ששורר בכפר הרחוק מההמולה שאנו רגילים לה משכר, הדרך עוברת בנוף עוצר נשימה ומלווה בהסברים וסיפורים מרתקים.

שיא הסיור – ביקור בבית משפחה דרוזית, אחרי הכרות קצרה עם אם המשפחה היושבת כבר למרגלות הטבון נוזמן אל ה"מדפה" חדר האורחים של המשפחה מיד יתמלא החדר במגשים ענקיים עמוסים כל טוב באוכל מהמטבח הדרוזי האותנטי, כשר ת. כשרות ומשגיח נוכח במקום!! (סגור בשבתות)

4 סוגי תפריטים: (יתכנו שינויים קלים בתפריט בהתאם לזמינות המצרכים בעונה)

אר' המוכתאר:

פיתות דרוזיות, מנקיש (פיתה עם זעתר ושמן זית), עלי גפן ממולאים, מנסף עוף (אורז עם אטריות עוף ושקדים) מנזלה (חצילים ברוטב עגבניות ופולי חומוס), קישואים ממולאים, קבבונים בטחינה, כופתא ברוטב עגבניות, ספיחה (פיתה עם בשר טחון ובצל), מג'דרה דרוזית, חומוס טחינה, סלט טבולה, סלט כרוב, סלט חריף, זיתים, שתייה תמר הינדי, מים מינרלים, לימונדה, תה, קפה ועוגיות. הבית.

30 מבקרים ויותר- 95 ₪ 10-29 מבקרים- 105 ₪

 

אר' הסולטאן

פיתות דרוזיות, מנקיש (פיתה עם זעתר ושמן זית), מוחמר (פיתה עם פלפל מתוק מיובש ובצל), פלפלים ממולאים, עלי גפן ממולאים, מנסף עגל (אורז עם אטריות בשר עגל ושקדים) מנזלה (חצילים בפולי חומוס ורוטב עגבניות), ספיחה (פיתה עם בשר טחון ובצל), קבבונים בטחינה, כופתא ברוטב עגבניות, קישואים ממולאים, מג'דרה דרוזית, חומוס ביתי, סלט  טבולה, סלט חריף, סלט כרוב, זיתים, שתייה-תמרהינדי, לימונדה, מים, תה מרווה, קפה ובקלאווה.

30 מבקרים ויותר- 105 ₪ 10-29 מבקרים- 115 ₪

 

אר' אלמאלכ

אירוח דרוזי מסורתי ואר' אלמלאכ צהרים/ערב:

פיתות דרוזיות, מסחן פיתה עם בשר עוף וסומק, מנסף עגל (אורז עם אטריות בשר עגל ושקדים) עלי גפן ממולאים באורז, פלפלים ממולאים עם אורז ובשר , קבבים על מקלות קינמון, מנזלה (תבשיל חצילים בפולי חומוס ורוטב עגבניות), ספיחה (פיתה עם בשר כבש טחון ובצל), קבבונים ברוטב טחינה, מג'דרה דרוזית, חומוס ביתי, טחינה, סלט  טבולה, סלט כרוב, סלט ערבי, זיתים, שתייה- תוססים, מים מינרלים, מיצים טבעיים, תה מרווה, קפה ובקלאווה.

30 מבקרים ויותר-120 ₪ 10-29 מבקרים- 130 ₪

 

אר' אשת דייג 

פיתות דרוזיות, מנקיש (פיתה עם זעתר ושמן זית), מוחמר (פיתה עם פלפל מתוק מיובש ובצל), עלי גפן ממולאים באורז, פלפלים ממולאים עם אורז, דג אמנון מטוגן או בטבון, מנזלה (תבשיל חצילים בפולי חומוס עגבניות), בורגול בשעריה, חומוס ביתי, סלט  טבולי, סלט כרוב, זיתים, שתיה קלה – מים מינרלים, תוססים ומיצים טבעיים, תה, קפה ובקלאווה.

30 מבקרים ויותר 95 ₪ נט 10-29 מבקרים 105 ש"ח

 

המחירים אינם כוללים מע"מ ויש להוסיף לכל הארוחות 10% שירות

* חשוב מאד- יש לכבד את מנהגי המקום ולהגיע בלבוש צנוע, אסור לצלם אנשים דתיים

מה עוד

 1. ביקור במרכז המורשת הדרוזית ובית הבד העתיק= 22 ₪ +מע"מ לאדם

 2. טיולים מהממים בליווי מורה דרך בנחלי הכרמל ורמות מנשה 900 ₪ + מע"מ לקבוצה

 3. טיולי ג'יפים מלאי אדרנלין בכרמל ורמות מנשה – 700 ₪ + מע"מ לג'יפ (7 בג'יפ)

 4. טיולים ע"ג סוסים בחורש הטבעי אל מול נופים עוצרי נשימה– 110 ₪ לאדם+ מע"מ

 5. טיולי ריינג'רים בנהיגה עצמית חוויה בלתי נשכחת ומלאת אדרנלין – 110 ₪ + מע"מ לאדם

 6. מופע נגינה ושירה על עוד ודרבוקה כחצי שעה = 800 ₪+מע"מ לקבוצה

 7. סדנת דרבוקות מלהיבה ומקפיצה – 1800₪+מע"מ לקבוצה (עד 50 מבקרים)

 8. רואות בקפה – 600 ₪ + מע"מ לקבוצה (25 איש )

 9. שי של בקבוק שמן זית מאד איכותי 20 ₪ כולל מע"מ

 10. חדש ומדהים!! מופע על חושים שיתיר אתכם פעורי פה….הבטחה =3000 ₪ + מע"מ

 11. המופע של אום ג'אמיל מופע מדהים מלא הומור ומרגש, רגע אחד תתפוצצו מצחוק וברגע אחר הדמעות יחנקו את הגרון מהתרגשות, מופע בו יוצים עם הרבה מתנות לחיים אחריו הדברים נראים קצת אחרת = 3500 ₪ +מע"מ לקבוצה

 

10 – 500 מבקרים- 0524535100

 

פרחים בצפון