יום כיף לעובדים -אירוח דרוזי

ימי כיף בכרמל -אירוח דרוזי וטיולים בצפון לעובדים ולקבוצות

אנו ב”עמים וטעמים” מציעים אירוח דרוזי בכפר הדרוזי עוספיה. בנוסף לכך, אנו מציעים גם מגוון טיולים המאפשרים ללקוחותינו להכיר את העדה הדרוזית לא רק דרך האוכל, אלא גם דרך הרגליים. בפסקאות הבאות יוצגו האטרקציות המרכזיות המוצעות במסגרת ימי הכיף והטיולים שלנו. המידע מחולק לפי סוגי האטרקציות, אך בדרך כלל יום כיף לעובדים משלב בתוכו כמה סוגי אטרקציות שונים, וזאת על מנת לספק ללקוחתנו יום כיף מגוון ומעניין.

טיולים בחיק הטבע

הטיולים כוללים בין היתר נהיגה עצמית בתוך נהרות, טיולים בברכות דגים, צפייה בעופות מים, אכילת סנדויצ’ים בחיק הטבע ועוד. הטיולים שמים דגש על תועפות טבע מעיינות וכמובן משתתפי הטיול שומעים על המורשת הדרוזית וסיפור תנ”ך הקשורים למקומות שבהם מטיילים. הטיולים נעשים תוך כדי שמירה על איכות הסביבה.

משחקי בוקרים

בין מגוון הטיולים המוצעים ניתן למצוא גם רכיבה על סוסים לאורכו של נחל מקסים, ביקור בחוות בוקרים, ירי בחץ וקשת, זריקת פרסאות סוסים ועוד מגוון רחב של משחקים בסגנון זה. הכל בלוית מוזיקת קאנטרי.

ביקור ביקב

ישנה תכנית יום כיף שכוללת גם ביקור ביקב מורד. היקב הזה מייצר משקאות אקזוטיים ממגוון רחב של צמחים, החל מרימון וכלה בפסיפלורה.

אירוח דרוזי באוהל

ביקור באוהל דרוזי אותנטי, טעימה מאוכל מסורתי מושקע. כחלק מהתפריט כל אורח יקבל פיתות דרוזיות, תבשילי אורז, פלפלים ממולאים, סלטים, מיצים טבעיים ועוד. כל הארוחות במסגרת אכול כפי יכולתך.

הפסיפס התרבותי של חיפה והכרמל

ישנם גם תכניות טיולים הכוללים ההכרות עם הפסיפס הדתי והתרבותי. ביקור בכניסה תוך כדי שמיעה אודות השקפת עולמו של ישו בנוגע לגאולת העולם. תצפית על מקדש הבהאיים, ביקור במסגד, שמיעת סיפורים על כת האחמדים ועוד.

 

כאשר אתם מזמינים יום כיף לעובדים עם עמים וטעמים אתם מקבלים גם יום של גיבוש וחוויה וגם היכרות עם המסורת והתרבות הדרוזית ייחודית שהינה חלק משמעותי מנוף ארצנו.